Денний терапевтичний стаціонар

Денний стаціонар поліклініки є лікувально–діагностичним підрозділом, що входить до складу міської поліклініки № 1 і надає кваліфіковану медичну допомогу населенню.

Денний стаціонар організований з метою забезпечення медичною допомогою різних контингентів населення, що не потребує цілодобового медичного нагляду.

Денний терапевтичний стаціонар розрахований на 15 ліжок, працює в дві зміни без вихідних: понеділок – п’ятниця з 8.00 до 19.00, субота – неділя з 9.00 до 12.00, розташований на 4-му поверсі, кабінет № 406, міської поліклініки № 1 за адресою: вул. Огієнка, 20, а також для зручності пацієнтів ДТС є в амбулаторіях ПМ/СД за адресами: вул. Космонавтів, 8, вул. Кн. Коріатовичів,7, вул. Кн. Коріатовичів,25, вул. Червоноармійська,45, вул. Фрунзе, 14, вул. Васильєва, 15, вул. Миру,2, вул. Павлова, 20, вул. Папаніна, 78.

В денний стаціонар пацієнти госпіталізуються в плановому та екстреному порядку при відсутності протипоказань для лікування в амбулаторних умовах. Направлення хворих у денний стаціонар здійснюється дільничними терапевтами, сімейними лікарями, лікарями–спеціалістами: кардіологом, ревматологом, ендокринологом, урологом, гастроентерологом, отоларингологом, невропатологом, хірургом, ортопедом.

За 2012 рік проліковано хворих терапевтичного профілю 6172, які провели 32336 ліжко/дні.

Денний стаціонар забезпечений медикаментами для надання невідкладної допомоги.