Фізіотерапевтичне відділення

Фізіотерапевтичне відділення міської поліклініки №1

Фізіотерапевтичне відділення міської поліклініки №1 розташоване у 25 кабінетах на І-ІІ поверхах будівлі колишньої «Водолікарні».

Після об’єднання поліклінік міста до складу відділення увійшли фізіотерапевтичні кабінети поліклініки № 2 та поліклініки сімейної медицини (селище цементного заводу), яким ми надаємо консультативну та практичну допомогу.

У відділенні використовується досить потужний арсенал методів та засобів класичної та сучасної фізіотерапії.

Зокрема, працюють кабінети електро-, світло-, теплолікування (парафіно-озокеритові аплікації).

У комплексному лікуванні хворих використовується водолікування: хвойні, хвойно-перлинні, морські та скипидарні ванни. Працює кабінет підводного масажу.

В останні роки у відділенні застосовується бальнеологічна ванна «Релакс» для проведення водних лікувально-масажних процедур при захворюваннях нижніх кінцівок: облітеруючий ендартеріїт, атеросклероз судин нижніх кінцівок, діабетична ангіопатія.

Кілька років тому відновили використання грязі (сакської) при лікуванні низки захворювань дистрофічно-дегенеративного характеру хребта і суглобів та хронічні запальні процеси. Грязь застосовується у вигляді гальваногрязі – введення екстракту грязі за допомогою електричного струму. Крім того, застосовуються вагінальні та ректальні грязеві тампони при лікуванні запальних процесів сечостатевої системи.

Функціонує кабінет кишкового зрошення.

Досить успішно працює кабінет голкорефлексотерапії.

Серед сучасних методів лікування застосовуються магнітолазерна та інформаційно-хвильова терапія. Магнітолазерна терапія поєднує в собі дію магнітного поля і лазеру. Інформаційно-хвильова терапія нормалізує порушене інформаційне поле.

Широко використовуються такі методи лікування, як лікувальний масаж та лікувальна фізкультура.

Працюють кабінети оксигенотерапії, інгаляторій.

П’ять років поспіль у відділенні проводиться гірудотерапія – лікування п’явками.

Працюють стоматологічний, косметичний кабінети та лабораторія.

Фізіотерапевтичне відділення міської поліклініки на базі «Водолікарні» має великий резерв для реабілітації хворих терапевтичного, хірургічного, неврологічного та гінекологічного профілю.

Широко застосовуються фізіотерапевтичні методи лікування при хворобах ЛОР-органів, очей, шкіри.