Поздоровлення!
5-05-2017, 16:58 | Автор: Admin | Категорsя: Новини

9 Травня - дійсно святий день, що завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, знаючи, якою великою ціною завойовано Перемогу.

Медики в роки війни проявили не менший героїзм, стійкість і мужність, ніж солдати, моряки, льотчики, працівники тилу. Дівчата-санітарки на своїх плечах виносили поранених бійців, медичний персонал шпиталей працювали день і ніч, фармацевти робили усе можливе, щоб забезпечити фронт ліками.

Медпрацівники повернули у стрій 72,3% поранених и 90,6% хворих воїнів. За усі роки війни цифра склала біля 17 мільйонів людей. Якщо співставити цю цифру з чисельністю радянських військ (біля 6 млн 700 тыс. у січні 1945 р.), то вочевидь, що перемога була отримана у значній мірі солдатами та офіцерами, повернутими у стрій медичною службою.

Дорогі ветерани! Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини ви всьому світові довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Сьогодні ми низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто зупинив фашистську навалу ціною власного життя. Ми складаємо глибоку шану всім, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу.

Щиросердно бажаємо усім міцного здоров’я, добра й благополуччя. Нехай в вашій домівці завжди панують мир, спокій та достаток.

Які шляхи! Які дороги
Пройшли ви!.. Шана на віки!
Спасибі вам за Перемогу,
Шановні наші вояки!

Переглядів: 34  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.