ЗДОРОВ’Я ПОВИННО МАТИ ЦІНУ (Власна думка андролога)
20-07-2016, 12:24 | Автор: Admin | Категорsя: Новини

Минулої п'ятниці міністр юстиції Павло Петренко розповів про рішення Кабінету Міністрів України запровадити можливість українським молодятам одружитися протягом доби з моменту подачі заяви. Це стане можливим завдяки запровадженню в декількох містах України послуги цілодобового одруження. Тож наші міста зможуть «дотягнутись» до відомого американського Лас-Вегасу.

У пілотному проекті візьмуть участь шість міст: Маріуполь і Сєверодонецьк – для обслуговування переселенців, жителів окупованих територій та українських військових з прифронтових зон; Херсон – для людей, які проживають у Криму; Київ, Львів та Одеса – як туристичні міста.

Петренко великим позитивом вважає, що не потрібно буде бажаючим побратись звертатись до РАГСів з цього питання по декілька разів. Стосовно ж розлучення, то подружжю, яке немає ні малолітніх дітей, ні спільного майна, не потрібно буде долати бюрократичні перепони - тричі разом приходити до РАГСу – дадуть «документ на свободу» теж одразу. Думку щодо цих нововведень та свій погляд на дотичні теми висловив лікар-уролог Кам’янець-Подільської поліклініки №1, кандидат медичних наук і просто людина із великим життєвим досвідом Анатолій Сьомко.

Вбачаю за цими здавалося б прогресивними діями, завуальовані прояви так званої «сексуальної революції», яка направлена на знищення здорового генофонду країни.

Закони, які існували у древній Русі – праматері нашої держави -, були цілющими, направленими на продовження і примноження людського роду. Коли чоловік та жінка брали шлюб, розмова про його розірвання у подальшому практично не йшла.На розлучення був потрібен дозвіл патріарха, він його давав у поодиноких випадках і тільки з важливих, аргументованих причин. А у нашій країні на розлучення дивляться не осудливо, а після прийняття такого закону й поготів. У нових біометричних паспортах громадянина України також не буде відмітки про шлюб, що нівелює його значимість.

Можливість швидко оформити брак між чоловіком та жінкою ( часто-густо статеве життя розпочинається набагато раніше законних відносин), призвела до росту хвороб, які передаються статевим шляхом, до порушення репродуктивної сфери, як у жінок, так і чоловіків, до народження великої кількості дітей із вродженими вадами розвитку.

Чим більше людина має сексуальних партнерів, тим ризик виродження власного роду біль загрозливий. До цього додається недостатня фізична активність, не збалансоване харчування, погана екологія. А подивіться, як одягненні в холодну пору року 16-17-річні дівчата та й парубки. Голий поперек, що відображається на репродуктивній сфері майбутніх мам. А тоді дивуються, чому у рази збільшилась кількість безплідних браків. Треба пам’ятати мудре прислів’я: «Бережи плаття з нову, а здоров’я з молоду».

У нас в країні, нажаль, немає культу здорового способу життя. Він почав розвиватись у країнах, які до нас захопила «сексуальна революція» і вони раніше пізнали страшні реалії уседозволеності. А ще підтримувати власне здоров’я їх підштовхнула платна медицина. І моя позиція така: безкоштовною має бути тільки невідкладна медицина допомога, коли склались обставини, що раптово загрожують життю людини. Але коли українець втрачає здоров’я, вживаючи алкоголь, наркотики,палить, переїдає, не займається фізкультурою - за медичне обслуговування вона повинна платити. І, взагалі, здоров’я повинно мати ціну. Радянська влада можливістю за будь-яких обставин безкоштовно отримати медичну допомогу розбестила своїх громадян. Українці перейняли цей принцип, як даність і практично не турбуються про своє здоров’я. Тим самим втрачає безкоштовний дар Бога – здорове і досконале тіло. А ніщо не коштує так дешево, і ні за що так платиться дорого, як за можливість бути здоровим.

Потрібно виконувати заповіді Господні (до речі, Кодекс будівників комунізму був списаний і перефразований із Біблії), які є найкращою профілактикою міцного здоров’я, врівноваженості і щастя. У російській мелодрамі «Так далеко, так близько» показане життя поселення старовірів-кержаків. Людина із сучасності – слідчий - із подивом та захватом говорить: «Як у них там усе просто, добре і приємно. Хоча вони живуть у сибірській глухомані, але там немає порушення встановлених законів, розбрату, п’янок, неробства, черствості до ближніх. Значить може так людство жити, але потрібна самодисципліна і самоорганізація».

Підготувала
Вікторія ГАЙДАМАШКО.
Переглядів: 131  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.