Внутрішнє вмивання- кишкового зрошення
9-08-2016, 22:12 | Автор: Admin | Категорsя: Новини

Головною перешкодою на шляху до довголіття є самоотруєння організму, — стверджував великий учений Ілля Мечников. А починається воно з товстого кишківника.

Відчути приплив енергії та бадьорості, поліпшити загальний стан зроровья, попрощатися з целюлітом, зайвими жировими відкладеннями, позбутися алергії, інтоксикації, геморою, вирішити проблеми з шлунково-кишковим трактом, поліпшити стан шкіри допоможе процедура кишкового зрошення – гідроколонотерапія. Важко сказати, коли й кому вперше спало на думку, що «внутрішнє вмивання» так само необхідне організмові, як і зовнішнє.
Якщо щодня ви вживаєте не дуже здорову їжу або періодично харчуєтеся нашвидкуруч — це означає, що ваш організм у буквальному розумінні засмічений. Очистивши його, ви будете краще себе відчувати, не кажучи вже про зовнішність.
У здоровому тілі після прийняття їжі починаються складні хімічні процеси. І масу енергії, призначеної для життєдіяльності й боротьби з хворобами, організм змушений витрачати на марні намагання перетравити безладно складений обід. Неперетравлені продукти потрапляють у товстий кишківник, де й відокремлюються від засвоєної їжі, перетворюючись на калові камені, зневоднюються «на запас». Із часом «поклади» цих каменів накопичуються у складках-кишенях кишківнику, заліплюючи його корінці, призначені всмоктувати у кров корисні речовини.

А тепер скажіть: чи багато місця у вашому раціоні займають сирі овочі та фрукти? На жаль, пересічний громадянин харчується переважно продуктами, ретельно обробленими термічно. А кишківник, позбавлений своєрідного внутрішнього масажу жорсткими волокнами клітковини, слабне. Уповільнюється притік крові до його стінок, знижується швидкість обміну речовин у тканинах. Плюс слабкість м’язів черевного пресу та брак фізичних навантажень у цілому — і внутрішні органи залишаються без «зовнішньої» стимуляції. Усе вкупі призводить до вельми неприємної речі, яка мовою медиків зветься аутоінтоксикація, а простіше кажучи — самоотруєння, або зашлакування. І тут уже доводиться вживати заходів.

Швидко позбутись отруйних продуктів життєдіяльності допомагає «внутрішнє водолікування» — гідроколонотерапія. На відміну від звичайної клізми, здатної промити лише найнижчу частину кишківнику, при цій процедурі можна домогтися глибокого очищення. Лікарі «еволюціонували» клізму — розробили прилад, який дає змогу досягти ліпшого результату, не завдаючи пацієнтові неприємних відчуттів. Гідроколонотерапія — вдосконалений метод «клізмової терапії».

Найм’якшим, найглибшим і найдієвішим очищенням уважають кишкове зрошення (або кишковий душ). Для профілактичних процедур зазвичай використовують очищену воду. Але, на розгляд лікаря, можуть застосовуватися розчини солі, соди, настої трав, мінеральна вода.


За роки застосування у клінічній практиці колонотерапія зарекомендувала себе чудовим помічником у лікуванні захворювань органів травлення і порушення обміну речовин. Непоганий ефект дає «внутрішня мийка» і при лікуванні хвороб нервової та видільної систем. Сьогодні кишкові промивання входять до комплексного лікування лиха сучасного людства — алергійних недуг.

Не рекомендується проводити гідроколонотерапію в домашніх умовах. Краще проводити цю процедуру в спеціальних клініках, де професіонали будуть контролювати весь процес очищення вашого кишечника. Фахівці дадуть вам ознайомитися з повним пречнем протипоказань, показань до застосування зрошення кишечника, а також, особливостями проведення процедури.

 

Протипоказання до проведення гідроколонотерапії:

·серцево-судинна недостатність;

·ниркова недостатність;

·наявність кишкових кровотеч;

·перфорація кишечника;

·пахові грижі;

·геморой в стадії загострення;

·недавно перенесені операції в області черевної порожнини і на органах черевної порожнини;

·рак прямої або товстої кишки;

·наявність тріщин прямої кишки;

·вагітність;

·цироз печінки;

·важка ступінь анемії;

·гіпертонічні кризи;

·важкі кардіологічні захворювання;

·неспецифічний виразковий коліт;

·неконтрольована артеріальна гіпертензія;

·пухлини кишечника;

·хвороба Крона;

·виражений біль в животі;

·ентероколіт;

·ентерит;

·аневризма великих кровоносних судин і аорти;

·сечокам'яна хвороба;

·калькуллезний холецистит;

·хронічний апендицит;

·міома матки великих розмірів або зростаюча;

·жовчно-кам'яна хвороба;

·вік старше 70 років і молодше 16 років;

·підвищена температура;

·загальне нездужання;

·інфаркт або інсульт в анамнезі;

·аденома передміхурової залози 3 і 4 ступеня;

·менструація;

·зростаюча кіста яєчника;

·дивертикуліт товстої кишки;

·хронічний і гострий парапрактіт;

·кишковий затор.

З зв'язку з великою кількістю протипоказань, дану процедуру призначати можна тільки після повного обстеження організму. В іншому випадку, гідроколонотерапія може не вилікувати, а спровокувати загострення хронічних хвороб, що вже є в організмі, і тим самим, завдати серйозної шкоди здоров'ю людини. Звичайно, якщо провести цю процедуру під керівництвом досвідченого фахівця, то, без сумніву, вона принесе організму користь.

 
Підготувала лікар гастроентеролог
Гайсенюк І.П.
Переглядів: 132  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.