ПАСІКА – ЖИВА АПТЕКА ПОРЯД
19-08-2016, 14:33 | Автор: Admin | Категорsя: Новини

19 серпня кожний українець має нагоду не тільки відсвяткувати релігійне свято Преображення Господнє (у народі - яблучний Спас), але й добрим словом згадати людей, що постачають намулюблений мед і продукти бджільництва. День бджоляра припадає саме на цей день.

Варто згадати, що свого часу у 18-му столітті українець Петро Прокопович винайшов розбірний рамковий вулик. Цей всесвітньовідомий винахід дозволив відкачувати мед не порушуючи вулик і не вбиваючи бджіл.

Україна вже багато років входить у п’ятірку держав, що видобувають найбільшу кількість меду, поряд із Китаєм, Аргентиною, Туреччиною та США. Але якщо там займаються здебільшого промисловим виробництвом, то українські бджолярські рекорди встановлюють пасічники-ентузіасти. Вони постачають на державний ринок більше 90 відсотків цього неперевершеного продукту харчування. З одним із любителів Божих комах – заступником головного лікаря Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1 Артуром Савицьким – розмовляємо напередодні Дня бджоляра. Так як Артур Миколайович лікар, то і розповідав він про використання продуктів бджільництва саме у медицині.

- Є вираз «Коли зникне остання бджола – тоді загине людство» і це близько до правди. Бджоли – комахи за допомогою яких здобувається 50 відсотків харчових продуктів, адже вони є запилювачами сільськогосподарських культур. У хоча у світі проводяться спроби штучного запилення рослин (зокрема у Китаї), але ефекту це не дає. Вперше я потрапив на пасіку семирічним хлопчаком,було і лячно, і цікаво споглядати за бджолиною домівкою. Згодом до роботи на пасіці мене заохотив дідусь. Коли у 1994 році рої на пасіці загинули, він за віком відмовився відновлювати господарство, а я взявся. З того часу постійно займаюсь бджолами, - починає розповідь Савицький і продовжує далі,

- У нас, здебільшого, бджільництво асоціюється лише з виробництвом меду, хоча по великому рахунку пасіку можна розглядати як джерело багатьох лікувальних продуктів. До них відносяться віск, прополіс, квітковий пилок, маточне та трутневе молочко, бджолина отрута, перга а також бджолиний підмор.

Доведено, що медта інші продукти бджільництва покращують процеси кровотворення, підвищують імунні сили організму і його властивість опиратись будь-яким запальним процесам, мають протимікробні і, навіть, знеболювальні властивості. Тому не тільки народна, але й офіційна медицина застосовують їх при лікуванні.

Квітковий пилокбджоли збирають з початку весни. Він потрібен їм для продукування маточного молочка, вощини та годування діток.На спеціальній третій парі ніжок бджола здатна принести до вулика до 10 міліграм пилку.

Пилок не має природного аналогу по концентрації складових, які потрібні для повноцінного розвитку людського організму. У ньому за мільйони років еволюції збалансувалися між собою всі біологічно активні речовини в найсприятливішій для людини формі. Тому їх добавка до раціону особливо слушна за вікових змін, пов’язаних зі старінням організму і патологічними порушеннями роботи залоз внутрішньої секреції, коли спостерігаються порушення обмінних процесів.

А ще пилок - могутній зміцнювальний засіб, який сприяє одужуючим після тяжких хвороб і операцій, ослабленим і старим. Є така думка, що він підсилює ефект лікувальних препаратів.

Перга– продукт харчування, якими комахи вигодовують своїх діток-личинок. Про неї мало хто знає, бо бджоли продукують пергу в обмеженій кількості – скільки потрібно для вигодовування потомства - і саме це пояснює її унікальність. За три дні маса личинок збільшується у 1500 разів! Такої біологічної активності не має жоден продукт у світі. Лікування пергою дає чудові результати - ефект відчутний уже через кілька днів. Використовують її від анемії, серцевої недостатності, інфарктів, інсультів, гепатитів, гастритів, виразок шлунка, порушення потенції, чоловічого безпліддя, патології вагітності, гінекологічних захворювань, алкоголізму.

Бджолиний хліб (так ще називають пергу) — один з найкращих натуральних продуктів, який може «заселити» кишечник корисними мікроорганізмами, вилікувати дисбактеріоз (навіть у найтяжчій формі у дітей), поліпшити обмін речовин.

Прополіс забезпечує бездоганну чистоту вулика або дупла, де живе бджолина сім’я. Сучасні дослідження властивостей прополісу і застосування при лікуванні різноманітних хвороб підтверджують його високу біологічну активність. Він діє антисептично, протизапально, гоїть рани, зміцнює капіляри, стимулює відновлення тканин, підвищує імунітет.

Сьогодні ним лікують усі захворювання шкіри, прості й трофічні невигойні рани, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гінекологічні запальні захворювання, геморой, нежить, неврит, радикуліт, туберкульоз.

Бджолиний віск застосовується для виготовлення не тільки свічок для господарських потреб, але й різноманітних медичних. Цей природний продукт виділяється восковими залозами бджіл.

Якщо споживати мед у щільниках, що складаються із воску, – це дуже добре впливає на слизову оболонку шлунка, до організму надходять вітаміни та інші біологічно цінні речовини. Очищуються зуби від зубного каменю і нальоту, зміцнюються ясна, дезінфікується порожнина рота і шлунково-кишковий тракт.

Про протизапальні, ранозагоювальні та пом’якшуючі його властивості знали ще в глибоку давнину. У народній медицині віск використовують і для лікування таких хвороб як запалення гайморових пазух, астма, сінна гарячка, алергічні нежиті.

Наявність у воскові каротину і вітаміну А робить йогокорисним у живленні та відновленні тканин, головним чином шкіри, а також при запальних процесах слизової оболонки рота та горла (стоматити, гінгівіти, ангіни).

Як джерело тепла віск застосовують від остеохондрозів, артрозів, аднекситів. Він також сприяє лікуванню облітеруючого ендертеріїту.

Забрус маловідомий серед продуктів бджільництва. Запаси меду і перги бджоли запечатують спеціальними восковими кришечками — це і є забрус. Завдяки йому їжа бджіл довго не псується. Саме тому забрус перевершує звичайний віск своїми антибактерицидними властивостями. Ним успішно лікують інфекційні та вірусні захворювання носа, горла, дихальних шляхів.

Цей продукт – гіпоалергенний (не викликає ніяких алергічних реакцій), до нього немає звикання, тому він є унікальним.

Маточним молочком бджоли годують матку. Воно гарний імуномодулятор та психостимулятор. В результаті досліджень доведено, що білки у маточному молоці сприяють зниженню високого артеріального тиску, підвищують тонусорганізму, розумову та фізичну витривалість, позитивно діють на роботу центральної нервової системи а також приймають участь у регуляції ліпоїдного та холестеринового обміну.

Трутневе молочко – новий продукт, про який не всі знають, його ще називають личинковим. Молочко отримують, пресуючи шматочки стільника з трутневими личинками. Воно містить багато білка (майже, як м’ясо і гриби), чимало поживних речовин: амінокислоти, вітаміни, ферменти, мікроелементи та інше. Наприклад, вітаміну D у ньому більше, ніж у риб’ячому жирі.

Це молочко має потужний оздоровчий та омолоджувальний вплив на організм людини. Гормони, що містяться в трутневому молочці, допомагають відновити функції органів ендокринної системи. Зокрема, воно є гарним стимулятором гормональної системи у чоловіків.

Підмор - продукт, який виготовляється із бджіл, які загинули. З нього роблять ефективні лікарські препарати. Наприклад, спиртову настоянку, яка гарно виводить холестерин.

Завдяки антибактеріальним і противірусним властивостям підмор пригнічує активність деяких мікроорганізмів, захищаючи організм від вірусних інфекцій.

Антиоксидантні властивості підмору дозволяють застосовувати його для нейтралізації токсичних сполук, уповільнення процесів старіння організму.

Підмор запобігає атеросклерозу, зміцнює стінки судин, знімає неприємні відчуття в ділянці серця. Він очищає кишечник, нормалізує його мікрофлору, регулює кислотність шлункового соку, має противиразкову дію. Крім того, його використовують при лікуванні маститу і панариціїв, при суглобових болях, аденомі передміхурової залози, імпотенції і фригідності.

Найважливіша властивість бджолиного підмору – ефектно підвищує імунітет.

А ще не забуваймо про апітерапію – метод лікування за допомогою укусів бджіл. Це дає гарний ефект при різних міозитах та радикулітах. Бджолина отрута також благодійно впливає на стан суглобів та м’язів. Хоча треба зауважити, що це – дуже сильний алерген, тому її можна використовувати тільки по показанням лікаря та його наглядом.

Відмічено, що пасічники практично не хворіють радикулітом і часто є довгожителями.

Навіть, воскова міль – бджолиний шкідник – перейняла від Божих комах лікувальні властивості. У Санкт-Петербурзькому інституті ім. Мечникова провели дослідження щодо використання молі у лікуванні хворих на туберкульоз. При паралельному вживанні протитуберкульозних препаратів та настоянки із воскової молі, одужання настає у рази швидше, адже витяг з комахи руйнує бацили Коха.

Останнім часом набуває популярності новий спосіб використання бджільництва – вуликотерапія. Будуєтьсядерев’яна споруда частиною стін якої є вулики. Находячись у приємній близькості біля розміреного гудіння бджіл, вдихаючи цілющі аромати меду та інших бджолиних продуктів, відчуваючи стільникове тепло і вібрацію, людина розслаблюється, отримує загальнозміцнюючий ефект. В цей час покращується кровообіг, стабілізується кров’яний тиск, заспокоюються нерви. Корисна така близькість до бджіл при безсонні, неврологічних захворюваннях та інших захворюваннях.

Тож, пасіка - жива аптека, яку ми почасти незаслужено забуваємо.

Дізнавалась
Вікторія ГАЙДАМАШКО.
Переглядів: 102  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.