З ДЕФІБРИЛЯТОРОМ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ ШАНСИ
17-01-2017, 11:20 | Автор: Admin | Категорsя: Новини

Люди, які бували за кордоном, особливо медики, звертали увагу на те, що у метро, супермаркетах, музеях, інших місцях великого скупчення людей розташовані на видному місці дефібрилятори - прилади призначені для надання екстренної допомоги при раптовому важкому порушенні ритму серця чи його зупинці.

Сучасний дефібрилятор нещодавно з’явився у Кам’янець-Подільській міській поліклініці №1.

- Є чітко визначена закономірність: чим раніше з моменту зупинки серця провести його перезапуск, тим більша вірогідність, що пацієнт залишиться живим. Ми просили придбати дефібрилятор у поліклініку щонайменше десять років. Свого у нас, нажаль, не було. У випадках зупинки серця людини в стінах поліклініки, доводилось чекати приїзду «швидкої» допомоги, - пояснює начмед Артур Савицький, чому серед першочергових придбань закладу визначили дефібрилятор, крім того в кабінеті функціональної діагностики виконується ряд досліджень серцево-судинної системи при яких може виникнути потреба в виконанні дефібриляції.

- Апарат повністю автоматичний, не вимагає обслуговування. При ввімкненні на табло надаються чіткі візуальні і аудіопідказки для персоналу чи, навіть, людини далекої від медицини, що робити. Розахований на 200 розрядів для запуску серця. Батарея, яка його живить, працює без підзарядки протягом п’яти років. Дефібрилятор самостійно проводить аналіз стану діяльності серцево-судинної системи та серця пацієнта і тоді дає вказівку, коли призвести розряд».

Новопридбаний дефібрілятор разом із спеціальним мішком для штучного дихання знаходиться у реєстратурі поліклініки - місці до якого завжди є доступ.
З ДЕФІБРИЛЯТОРОМ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ ШАНСИЗ ДЕФІБРИЛЯТОРОМ ЗБІЛЬШУЮТЬСЯ ШАНСИ
Переглядів: 93  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.