ЧИ ЛІКУЄ ВІД РАКУ МАРІХУАНА?
13-09-2016, 10:33 | Автор: Admin | Категорsя: Новини » Поліклініка інформує
Державний інститут раку США повідомив, що канабіноїди допомагають у лікуванні раку та  позбавленні побічних ефектів.
Серед переваг канабіноїдів відзначають припиненння росту ракових клітин та кровоносних судин, що постачають клітини поживними речовинами. Також вони (канабіноїди) дають протизапальний, противірусний ефект, знімають спазм м’язів при розсіяному склерозі.  
 Інститут здоров’я США підтвердив, що маріхуана вбиває ракові клітини і не так шкодить організму, як при використанні хіміо- та променевої терапії, бо працює вибірково. Вже затверджено декілька лікарських препаратів для лікування раку, що мають у складі канабіноїди.   Також фахівці пропонують декілька варіантів використання маріхуани в лікувальних цілях: курити, додавати у хліб та трав’яні чаї, розпилювати під язик.
 Що відомо українським лікарям про використання маріхуани в лікуванні онкологічних захворювань, запитуємо у заступника головного лікаря Кам’янець-Подільської міської поліклініки №1,  онколога міста Артура Савицького.
- Про те, як діє маріхуана на організм ми знаємо майже усе. Але найголовніше, що каннабіоїди мають нарокотичну дію на організм, - говорить Артур Миколайович, - Паралельно із цим, як будь-який опіоїдний препарат вона знімає біль і гальмує кашльовий центр. Не секрет , що на початку 19 століття морфієм лікували пронос, але на даний час ніхто цього не робить. На сьогодні говорити, що маріхуана діє краще, ніж хіміотерапія – безпідставно. Були проведені досліди по використанню опійних препаратів для лікування раку легень. Дійсно є полегшення, адже пригнічується кашльовий центр і є протибольовий ефект, але стверджувати, що настає одужання не можна.  
Вікторія ГАЙДАМАШКО.  
Переглядів: 120  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.