ДОГЛЯД ЗА ХВОРИМИ З ІНСУЛЬТОМ ЗА ЄВРОПЕЙСЬКИМИ СТАНДАРТАМИ
23-09-2016, 11:28 | Автор: Admin | Категорsя: Новини » Поліклініка інформує

15 вересня на базіКам’янець-Подільського медичного училища відбувся захід Європейської школи медсестринства. Головною темою стала «Стандартизація сестринського процесу надання медичної допомоги: професійний догляд за важкохворим пацієнтом з інсультом».

Присутніх привітав заступник Кам’янець-Подільського міського голови Вадим Савчук.

Перед початком роботи із вступним словом виступив професор, член-кореспондент НАМН України, президент Всеукраїнської громадської асоціації боротьби з інсультами Михайло Поліщук.

Він навів статистику, що у перший рік після інсульту помирають 40 відсотків хворих, інші стають інвалідами. Серед постраждалих від цієї недуги 30 відсотків – люди молодші 60-ти років. Тому дуже важлива роль медичних сестер, адже 85 відсотків успіху одужання залежить саме від кваліфікованого догляду. Тож Асоціація боротьби з інсультами веде просвітницьку та навчальну роботу серед медпрацівників середньої ланки. Одним із аспектів навчання є ознайомлення українських медсестер із європейськими стандартами догляду за пацієнтами із інсультом.

Окрім вищезазначеної теми учасники школи прослухали доповіді про безпеку пацієнтів в сестринському процесі, стандарти обробки рук в сестринській практиці, сучасний менеджмент пролежнів, особливості менеджменту катетеризації периферичних судин у важких пацієнтів та інше.

Вікторія ГАЙДАМАШКО
Переглядів: 129  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.