Керівництво Кам’янець-Подільської поліклініки №1 продовжує знайомити місцевих жителів із новою апаратурою.
25-01-2017, 18:29 | Автор: Admin | Категорsя: Новини » Поліклініка інформує

Керівництво  Кам’янець-Подільської поліклініки №1  продовжує знайомити місцевих жителів із новою апаратурою.Дуже необхідним придбанням для закладу став 12-ти канальний кардіограф (показники роботи серця записуються одразу з 12-ти датчиків на тілі), що дає можливість більш компактно записати інформацію, відповідно збільшити пропускну можливість прибору. Та головна відмінність нового кардіографа від попередників - він одразу друкує розшифровку електрокардіограми.

Та залишились дуже бажаними ще декілька приборів, які давали б можливість кардіологам більш глибоко дослідити серце та серцево-судинну систему пацієнтів.

Двом датчикам холтерівського моніторування (метод цілодобового спостереження за роботою серця) вже більше десяти років, їх потрібно конче оновити.

Не було і немає апарату цілодобового моніторингу артеріального тиску, а гіпертонія дуже поширена, навіть, у молодому віці. За допомогою такого апарата відстежується артеріальний тиск і вночі, адже відомо, що його пік спостерігається з 3 до 5 ранку. Це дало б можливість корегування лікування гіпертонії, збільшення його ефективності.

Також вже десять років в поліклініці не працює УЗД серця. Це обстеження в місті можна пройти платно у приватних фірмах. А хотілось, щоб воно було доступним городянам безкоштовно.

 

Вікторія ГАЙДАМАШКО
Переглядів: 139  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.