Виміряй свій тиск –скажи інсульту ні
4-11-2013, 11:10 | Автор: serenity | Категорsя: Новини » Важливо!

Серед серцево-судинних захворювань значне місце займають судинні захворювання мозку, в тому числі їх гострі форми, які мають назву інсульти. І проблема інсульту не менш важлива, ніж проблема таких серйозних серцевих захворювань, як інфаркт міокарду.

В Україні щорічно на інсульт хворіють більше 100 тисяч людей, із них 50% - стає залежними від оточення інвалідами, близько 30% із цих хворих – громадяни працездатного віку. Нині в нашій країні – 10 мільйонів хворих на артеріальну гіпертензію, 8 мільйонів - на ішемічну хворобу серця та 1 мільйон – на цукровий діабет. 36% українців знають про те, що в них підвищений артеріальний тиск, але не звертаються до лікарів. У 60% наших співвітчизників, які померли від інсульту та його наслідків, виявлялась артеріальна гіпертензія, що ніколи не лікувалась. На жаль, ця цифра не повна, багато наших співвітчизників навіть не здогадуються про наявність у них підвищеного артеріального тиску.

Медичні працівники стверджують, що 80% випадків інсульту можуть бути попередженими, якщо приділяти увагу таким факторам ризику, як артеріальна гіпертензія, цукровий діабет, куріння, ішемічна хвороба серця, миготлива аритмія та зловживання алкоголем.

За 9 місяців цього рок в місті вперше виявлено 346 цереброваскулярних хвороб ,з них на фоні гіпертонічної хвороби 166.

Закликаємо всіх кам’янчан звернути увагу на своє здоров’я.

Виміряй свій тиск –скажи інсульту ні.

При виявленні підвищеного артеріального тиску зверніться до лікаря.

Отримайте кваліфіковану консультацію по прийому ліків, по режиму роботи і харчування. Виписаний рецепт на придбання ліків дозволить Вам придбати їх з величезною знижкою. Ви сплачуєте лише частку вартості препарату. Решту відшкодовує держава, яка зацікавлена у Вашому здоров’ї.

Підготувала лікар-невролог поліклініки №1 Н.Скринчук. 

Виміряй свій тиск –скажи інсульту ні


 


Переглядів: 576  |  Коментарів: (0)  | 
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватись або ввійти на сайт під своїм іменем.